Programma

Zaterdag 20 januari

ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO13-1 KSC JO13-1 AFGELAST 141293 Hooge Mierde Sportpark De Leeuwerik
Hoogeloon JO6-1 KSC JO6-1 AFGELAST   Hoogeloon  

Zaterdag 27 januari

KSC JO18-1 Merefeldia JO18-1 1-1 197333 Knegsel Sportpark De Breemakker
Best Vooruit JO16-1 KSC JO16-1 5-2 193467 Best Sportpark de Leemkuilen
FC Eindhoven AV JO15-3 KSC JO15-1 0-3 191120 Eindhoven Sportpark Genneperparken
Beerse Boys JO13-1 KSC JO13-1 2-0 181087 Oost- West- en Middelbeers Sportpark De Klep
KSC JO12-1 SJO Casteren-Netersel JO12-1 2-10 179910 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO12-2 DOSL JO12-1   178103   Verplaatst naar 13 maart
Reusel Sport/CoTrans JO11-3 KSC JO11-1 1-1 177108 Reusel Sportpark Den Hoek
KSC JO10-1 Rood Wit V JO10-2 11.00 uur 171923 Knegsel Sportpark De Breemakker
EFC JO9-4 KSC JO9-1 9.00 uur 167241 Eersel Sportpark de Dieprijt
EFC JO9-2 KSC JO9-2 9.00 uur 166086 Eersel Sportpark de Dieprijt
KSC JO8-1 SJO Casteren-Netersel JO8-1 10.00 uur 161898 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO8-2 De Raven JO8-2 10.00 uur 163314 Knegsel Sportpark De Breemakker

Woensdag 31 januari

ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO13-1 KSC JO13-1 3-0 141293 Hooge Mierde Sportpark De Leeuwerik

Zaterdag 3 februari

SJO DEES/Vessem JO18-2 KSC JO18-1 0-2 197176 Wintelre Sportpark De Meren
RKSV Nuenen JO16-3 KSC JO16-1 3-7 192483 Nuenen Sportpark de Oude Landen
KSC JO15-1 SV Tongelre JO15-2 4-0 189554 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO13-1 Acht JO13-2 0-2 184697 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
ST HMVV/Hulsel JO12-1 KSC JO12-1 9-3 180545 Hooge Mierde Sportpark De Leeuwerik
RKVVO JO12-3 KSC JO12-2 3-2 178025 Veldhoven Sportpark Heikant
KSC JO11-1 De Weebosch JO11-1 11.00 uur 174375 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Bladella JO10-4 KSC JO10-1 9.30 uur 172340 Bladel Sportpark De Smagtenbocht
KSC JO9-1 Reusel Sport JO9-4 11.00 uur 165800 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO9-2 Bladella JO9-2 10.00 uur 168709 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
EFC JO8-4 KSC JO8-1 9.00 uur 162547 Eersel Sportpark de Dieprijt
Dommelen JO8-5 KSC JO8-2 9.00 uur 160967 Valkenswaard Sportpark ’t Heike
KSC JO6-1 Bladella JO6-1a 10.00 uur   Steensel Sportpark De Elzenbroeke

Zaterdag 17 februari

KSC JO6-1 SJO DEES/Vessem JO6-1 9-2   Steensel Sportpark De Elzenbroeke

Zaterdag 24 februari

KSC JO18-1 RPC JO18-1 14.30 uur 197284 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO16-1 SJO DEES/Vessem JO16-1 12.45 uur 193433 Knegsel Sportpark De Breemakker
DOSL JO15-2 KSC JO15-1 12.00 uur 191113 Leende Sportpark De groote Speel
DVS JO13-2 KSC JO13-1 12.00 uur 183622 Waalre Sportpark De Aalstervelden
KSC JO12-1 DBS JO12-3 11.30 uur 180399 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO12-2 DBS JO12-4 11.30 uur 178761 Knegsel Sportpark De Breemakker
Rood Wit V JO11-3 KSC JO11-1 10.00 uur 176859 Veldhoven Sportpark De Korze
KSC JO10-1 Dommelen JO10-2 11.00 uur 171292 Knegsel Sportpark De Breemakker
De Raven JO9-1 KSC JO9-1 9.30 uur 167714 Luyksgestel Sportpark de Raven
Bergeijk JO9-2 KSC JO9-2 9.30 uur 166312 Bergeijk Sportpark de Bergerheide
KSC JO8-1 Bladella JO8-2 10.00 uur 163819 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO8-2 Hapert JO8-1 10.00 uur 109745 Knegsel Sportpark De Breemakker

Zaterdag 2 maart

KSC JO18-1 SJO Juventud JO18-1 14.30 uur 197376 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO16-1 De Weebosch JO16-1 12.45 uur 193700 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO15-1 DVS JO15-2 13.30 uur 189466 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO13-1 EFC JO13-2 12.00 uur 184532 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
RKVVO JO12-2 KSC JO12-1 13.00 uur 178832 Veldhoven Sportpark Heikant
DVS JO12-2 KSC JO12-2 10.30 uur 178862 Waalre Sportpark De Aalstervelden
KSC JO11-1 Bladella JO11-3 11.00 uur 174804 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Terlo JO10-1 KSC JO10-1 10.00 uur 173217 Bergeijk Sportpark Terlo
KSC JO9-1 ZSC JO9-1 11.00 uur 165018 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 10.00 uur 167418 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Hoogeloon JO8-1 KSC JO8-1 10.00 uur 161153 Hoogeloon Sportpark de Roetwijer
Bergeijk JO8-3 KSC JO8-2 9.30 uur 163335 Bergeijk Sportpark De Bergerheide
Marvilde JO6-1 KSC JO6-1 10.00 uur   Veldhoven  

Zaterdag 9 maart

KSC JO12-1 Dommelen JO12-1 11.30 uur 179411 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO12-2 Brabantia JO12-2 11.30 uur 178133 Knegsel Sportpark De Breemakker
Beerse Boys JO11-2 KSC JO11-1 10.30 uur 175570 Oost- West- en Middelbeers Sportpark De Klep
KSC JO10-1 FC Eindhoven JO10-1 11.00 uur 169418 Knegsel Sportpark De Breemakker
Rood Wit V JO9-2 KSC JO9-1 9.00 uur 168413 Veldhoven Sportpark De Korze
BES JO9-1 KSC JO9-2 8.45 uur 165475 Valkenswaard Sportpark de Brug
KSC JO8-1 Hapert JO8-2 10.00 uur 159962 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO8-2 Bladella JO8-3 10.00 uur 161723 Knegsel Sportpark De Breemakker

Woensdag 13 maart

KSC JO12-2 DOSL JO12-1 19.00 uur 178103 Knegsel Sportpark De Breemakker

Zaterdag 16 maart

Nieuw Woensel KSC JO18-1 15.00 uur 197226 Eindhoven Sportpark Eindhoven Noord
KSC JO16-1 Hapert JO16-1 12.45 uur 193707 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO15-1 RKVVO JO15-3 13.30 uur 190567 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO13-1 UNA JO13-2 12.00 uur 183931 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Hoogeloon JO12-1 KSC JO12-1 11.15 uur 180472 Hoogeloon Sportpark De Roetwijer
Maarheeze JO12-1 KSC JO12-2 10.30 uur 177930 Maarheeze Sportpark De Romrijten
KSC JO11-1 Dommelen JO11-3 11.00 uur 176936 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Reusel Sport/CoTrans JO10-4 KSC JO10-1 12.00 uur 169116 Reusel Sportpark Den Hoek
KSC JO9-1 DOSKO’32 JO9-1 11.00 uur 166764 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO9-2 Riethoven JO9-1 10.00 uur 167105 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Hilvaria JO8-2 KSC JO8-1 9.30 uur 164124 Hilvarenbeek Sportpark de Roodloop
SJO DEES/Vessem JO8-3 KSC JO8-2 10.00 uur 162637 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
UNA JO6-1 KSC JO6-1 8.30 uur   Veldhoven  

Zaterdag 23 maart

Merefeldia JO18-1 KSC JO18-1 15.00 uur 197365 Nederweert Sportpark Merefeldia
Waalre JO16-1 KSC JO16-1 12.00 uur 193126 Waalre Sportpark Hoeveland
SV Unitas’59 JO15-3 KSC JO15-1 12.45 uur 190456 Eindhoven Sportpark Bokt
Waalre JO13-1 KSC JO13-1 10.30 uur 183786 Waalre Sportpark Hoeveland
KSC JO12-1 De Raven JO12-1 11.30 uur 180491 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO12-2 De Valk JO12-1 11.30 uur 179612 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO11-1 SJO Casteren/Netersel JO11-1 11.00 uur 173786 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO10-1 De Raven JO10-2 11.00 uur 171888 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO9-1 Dommelen JO9-4 11.00 uur 165603 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO9-2 SJO Casteren/Netersel JO9-1 10.00 uur 167735 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO8-1 SJO DEES/Vessem JO8-1 10.00 uur 160894 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO8-2 RKVVO JO8-5 10.00 uur 161894 Knegsel Sportpark De Breemakker

Zaterdag 30 maart

Merefeldia JO18-1 KSC JO18-1 15.00 uur 197365 Nederweert Sportpark Merefeldia

Zaterdag 6 april

KSC JO18-1 SJO DEES/Vessem JO18-2 14.30 uur 197116 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO16-1 Hoogeloon JO16-1 12.45 uur 193398 Knegsel Sportpark De Breemakker
Terlo JO15-1 KSC JO15-1 13.00 uur 191960 Bergeijk Sportpark Terlo
DBS JO13-3 KSC JO13-1 11.45 uur 184976 Eindhoven Sportpark Meerhoven
KSC JO12-1 Hoogeloon JO12-1 11.30 uur 222157 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO12-2 De Valk JO12-1 11.30 uur 221809 Knegsel Sportpark De Breemakker
SJO DEES/Vessem JO11-2 KSC JO11-1 11.00 uur 224899 Vessem Sportpark De Lille
KSC JO10-1 Bladella JO10-4 11.00 uur 225848 Knegsel Sportpark De Breemakker
Rood Wit V JO9-3 KSC JO9-1 9.00 uur 229230 Veldhoven  Sportpark De Korze
DBS JO9-4 KSC JO9-2 10.00 uur 230138 Eindhoven Sportpark Meerhoven
KSC JO8-1 Best Vooruit JO8-2 10.00 uur 235345 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO8-2 Bladella JO8-4 10.00 uur 234142 Knegsel Sportpark De Breemakker
KSC JO6-1 Hoogeloon JO6-1 11.00 uur   Knegsel Sportpark De Breemakker

Woensdag 10 april

DVS JO13-2 KSC JO13-1 19.00 uur 183622 Waalre Sportpark De Aalstervelden

Zaterdag 13 april

RPC JO16-2 KSC JO16-1 13.15 uur 192811 Eindhoven Sportpark De Heihoef
KSC JO15-1 Acht JO15-3 13.30 uur 190010 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO13-1 Wilhelmina Boys JO13-3 11.30 uur 181887 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
ZSC JO12-1 KSC JO12-1 11.15 uur 222023 Westerhoven Sportpark De Koolakkers
Waalre JO12-1 KSC JO12-2 10.30 uur 221611 Waalre Sportpark Hoeveland
KSC JO11-1 Marvilde JO11-2 11.00 uur 223863 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
De Raven JO10-1 KSC JO10-1 10.30 uur 228030 Luyksgestel Sportpark v.v. De Raven
KSC JO9-1 Marvilde JO9-4 11.00 uur 231631 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
KSC JO9-2 SJO Casteren-Netersel JO9-1 10.00 uur 230323 Steensel Sportpark De Elzenbroeke
Marvilde JO8-1 KSC JO8-1 8.45 uur 232548 Veldhoven Sportpark Jongelingsveld
Hapert JO8-3 KSC JO8-2 10.45 uur 234332 Hapert Sportpark De Lemelvelden
Bladella JO6-1a KSC JO6-1 9.30 uur   Bladel Sportpark De Smagtenbocht